Oświetlenie stanowi wisienkę na torcie każdego wnętrza mieszkalnego. Sprawi, że Twój dom będzie doskonale wykończony i na pewno przyciągnie wzrok gości. Zakup oświetlenia do domu musi być przemyślany, gdyż nietrafione oświetlenie jest w stanie zniweczyć nawet najbardziej przemyślaną aranżację wnętrza. Oświetlenie do domu powinno współgrać ze stylem wykończenia. Możesz wybrać tradycyjny wiszący kandelabr do stylowego pomieszczenia lub lampę o intrygującym designie do nowoczesnego wnętrza.

Jaka lampa do poszczególnych pomieszczeń?

Lampy wiszące to najczęstszy typ lamp spotykany w domach prywatnych. Oświetlenie różni się w zależności od pomieszczenia. Inna lampa nadaje się do łazienki, inną zamontujesz w kuchni, a zupełnie odmienne oświetlenie jest przeznaczone do salonu, pokoju dziennego oraz przedpokoju. Oświetlenie do pokoju dziecięcego jest utrzymane w wesołym i kolorowym stylu, często inspirowanym bajkami oraz filmami. Oświetlenie do jadalni jest na ogół wybierane bardzo starannie, gdyż to pomieszczenie, na równi z salonem jest wizytówką mieszkania.

LEDOWE lampy w mieszkaniu

Oświetlenie LED jest coraz bardziej popularne ze względu na niskie zużycie energii oraz dbałość o środowisko naturalne. Oświetlenie do kuchni często jest ledowe, gdyż w kuchni potrzebujemy precyzyjnego źródła światła. W sezonie jesiennym oraz zimowym używamy sztucznego oświetlenia prawie przez cały dzień, dlatego przede wszystkim zależy nam na niskich rachunkach za energię. Oświetlenie LED pasuje do każdego typu pomieszczenia, żarówki są kompatybilne nawet z lampami starego typu.